Yurtiçi ve Yurtdışı Pazarında Halı Sektörünün Öncüsü Furtat Life

Üretim

Fustat Life, Kirazlı ve Saraçlar sanayi sitesi olmak üzere iki farklı lokasyonda yaklaşık 4000 m2 kapalı alanda suni deri taban, dot keçe taban ve pamuk dokuma taban olmak üzere farklı kalitelerde dijital baskılı halıların yanı sıra akrilik-polyester karışımı dokuma halı üretimi de yapmaktadır. 4, 5 ve 6 m2 olmak üzere farklı ölçülerdeki halılar için halı örtüleri ve banyolar için tasarlanan paspaslar diğer üretim kalemlerimizi oluşturmaktadır.

60' dan fazla personel ve her geçen gün büyüyen kapasitesiyle ürün yelpazesini ve üretim hedeflerini yaptığı yeni yatırımlarla birlikte yükseltmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Fustat Life Halı, üretim aşamasında yüksek kaliteli malzemeler kullanmakta ve üretilen her bir ürünü kaliteli işçilikle birleştirerek müşterilerine sunmaktadır.     

İç piyasada rakip tanımayan Fustat Life Halı, dış piyasada da emin adımlarla hedeflerini her geçen gün büyütmektedir. Büyüyen ihracat kapasitesiyle, Kanada, Arnavutluk, Ukrayna, Makedonya, Irak başta olmak üzere 3 kıtada bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Tüm Soru ve Görüşleriniz İçin Bize Ulaşın

+(90) 212 551 21 22 ya da info@fustatlife.com

Bizimle İletişime Geçin!

İLETİŞİM

Misyonumuz: Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve bilgilerini en üst seviyede karşılamak.

İletişim Formu

Müşteri temsilcilerimiz gün içerisinde size dönüş sağlayacaklardır.